Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Fotonowniki

17.01.2006 00:00
Witam! Mam na imię Adaś. Drugie moje imię rodzice nadali mi po dziadku Janku. Pojawiłem się na świecie 18 grudnia 2005 r. pięć minut po godz. 20.00. Zaraz po urodzeniu w wodzisławskim szpitalu ważyłem 3390 g i miałem 53 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Jolanty i Wojciecha Czakonów z Jastrzębia Zdroju. Ten maluszek na zdjęciu to ja – Ania. Pierwszy raz spojrzałam na świat 4 stycznia o godzinie 14:10. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3960 g i miałam 57 cm długości. Jestem piątą pociechą Eweliny i Jerzego Galwasów z Wodzisławia. Już nie mogę się doczekać, kiedy poznam moje starsze rodzeństwo - siostry Marię i Basię oraz braci Marcina i Antoniego. Cześć! Te dwa śliczne brzdące to my – Jakub i Kacper. Przyszliśmy na świat 9 stycznia o godzinie 14:48 i 14:50. Starszy z naszej dwójki jest Jakub. Zaraz po urodzeniu ważył 1950 g i miał 48 cm długości. Ja byłem cięższy i ważyłem 2150 g, a mój wzrost wynosił 49 cm. Jesteśmy pierwszymi dziećmi Kingi i Mariusza Barteczków z Radlina. Witam! Ta mała śliczna dziewczynka na zdjęciu to ja. Niestety, rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Urodziłam się 4 stycznia o godzinie 10:35. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 4160 g, a długość 58 cm. Jestem drugą córeczką Ewy i Tomasza Barteczków z Turzy. Przesyłam buziaki mojej siostrze Zuzi. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Filip. Urodziłem się 2 stycznia o godzinie 16:10. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3480 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Anny i Piotra Rybarzów z Olzy. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Nazywam się Kacper Janik. Świat przywitał mnie 6 stycznia o godzinie 18:30. Ważyłem wtedy 2750 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem  synkiem Aliny i Krzysztofa z Rydułtów. Pozdrawiam serdecznie moje starsze rodzeństwo, brata Tomka i siostrę Klaudię. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Kacper Kolonko. Urodziłem się 6 stycznia o godzinie 22:25. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3200 g i miałem 56 cm długości. Jestem  trzecią pociechą Moniki i Michała z Pszowa. Przesyłam buziaki moim braciom Kubie i Kamilowi. Dzień dobry! Nazywam się Maksymilian Gołąb. Moja mama zobaczyła mnie pierwszy raz 8 stycznia godzinie 6:20. Ważyłem wtedy 3000 g i miałem 53 cm wzrostu. Jestem drugim dzieckiem Anny i Marka z Radlina. W domu czeka już na mnie mój braciszek Mateusz. Dzień dobry! Mam na imię Monika. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 3 stycznia o godzinie 11:15. Ważyłam wtedy 3380 g i miałam 57 cm wzrostu. Jestem drugą córeczką Anny i Tomasza Wyrozębskich z Radlina. Przesyłam całuski mojej siostrze Weronice. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Patryk. Urodziłem się 8 stycznia o godzinie 6:05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3250 g i miałem 53 cm długości. Jestem drugim synkiem Elwiry i Grzegorza Szewczaków z Rybnika. Przesyłam buziaki mojemu bratu Dawidowi. Cześć! Ten mały śliczny chłopczyk na zdjęciu to ja. Mam na imię Paweł. Świat przywitał mnie 3 stycznia o godzinie 21:05. Ważyłem wtedy 3550 g i miałem 57 cm wzrostu. Jestem  trzecią pociechą Marzeny i Marka Baranków z Godowa. Pozdrawiam moje starsze rodzeństwo, braci Dominika i Franka.
  • Numer: 3 (312)
  • Data wydania: 17.01.06