Więcej niż pasja

17.01.2006 00:00
Leszek Górka z TKKF „Relaks” zwyciężył w kategorii open Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Wodzisławia.
Tradycyjnie już w Szkole Podstawowej nr 21 odbyły się kolejne zawody tenisa stołowego organizowane przez TKKF „Relaks” oraz wodzisławski Urząd Miasta. Tym razem był to kolejny już turniej o Grand Prix Wodzisławia Śl.

W kategorii do lat 20 zwyciężył Sławomir Boczek z Wodzisławia, a kolejne miejsca zdobyli również wodzisławianie: Tomasz Mojżysz, Krzysztof Stanich oraz Tomasz Pyszny. W grupie zawodników od 21 do 55 lat prowadzi Jan Borowski z Jastrzębia Zdroju. Na drugim miejscu uplasował się Stanisław Tutaj z „Relaksu”, na trzecim jego klubowy kolega - Leszek Górka, a czwartą pozycję zajął Wiesław Bańczyk z Roju Żory. W kategorii najstarszych tenisistów, powyżej 56 lat, najlepszy okazał się Stanisław Stebel, na drugim miejscu znalazł się Wojciech Kaptur, trzecią lokatę wywalczył Antoni Szwab, a czwartą - Ernest Styrnol. Wszyscy są zawodnikami „Relaksu”.

W kategorii open zwycięzcą okazał się Leszek Górka, a kolejne pozycje zajęli: Stanisław Stebel, Paweł Balawajder oraz Jan Borowski. W sumie startowało dwudziestu ośmiu tenisistów. Kolejne turnieje tego cyklu odbędą się również w SP 21, 28 stycznia, 25 lutego oraz 11 i 25 marca. Początek zawodów o godzinie 11.00