Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Sonda tygodnia

25.10.2005 00:00
Czy korzystasz ze szczepień przeciwko grypie?
Gizela Bizoń z Lubomi
Jestem zaszczepiona przeciw grypie, tak jak cała moja rodzina. Jestem pielęgniarką środowiskową w ośrodku zdrowia w Lubomi i widzę, że z tych szczepień korzysta coraz więcej ludzi.  Szczepię całą swoją rodzinę co roku.   
 
Magdalena Królik z Mszany
Nie boję się grypy, dlatego nie korzystam ze szczepień. Bardzo mało choruję. Nie uważam jednak by szczepienia były czymś złym. Z pewnością pomagają się zabezpieczyć przed chorobą.
 
Michał Klimek z Mszany
Korzystam ze szczepień. Podobnie było w tym roku. Zanim się zaszczepiłem chorowałem na grypę. Teraz jest znacznie lepiej z moim zdrowiem. Nie ma co się obawiać kłucia, warto z tego skorzystać.
 
Wioleta Mrowiec z Połomi
Nie szczepię się przeciwko grypie, bo nie mam takiej potrzeby. Mój mąż raz się zaszczepił i chyba mu to pomogło, bo tej zimy nie chorował. Nie mam zdania na temat szczepionek, ale słyszałam, że organizm się na nie uodparnia.
 
Dorota Kołeczko z Połomi
Nie szczepię się, bo raczej nie choruję, a przeziębienia przechodzę dość lekko. Również w rodzinie nikt raczej nie stosuje szczepionek. Uważam, że szczepionki pomagają, ale może nie każdemu, zależy to od organizmu człowieka.
  • Numer: 43 (300)
  • Data wydania: 25.10.05