Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Szlifują formę

11.10.2005 00:00
Kolejnym meczem sparingowym – tym razem z czeskim zespołem SC Premium Haviřov - drużyna Strzelca Gorzyczki zakończyła pierwszy etap przygotowań do rozgrywek II ligi futsalu.
Teraz podopieczni trenera Jana Adamczyka skupią się na „szlifowaniu” formy przed rozpoczęciem sezonu.

Pojedynek miał charakter towarzyski, ale był bardzo zacięty i obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Goście wygrali pierwszą połowę zdobywając jedną bramkę. Po przerwie gospodarze zagrali bardziej skutecznie i dynamicznie w ataku strzelając rywalowi aż 5 goli, wygrywając mecz 5:3. Zespół z Gorzyczek wystąpił bez dwóch czołowych graczy, którzy odnieśli drobne kontuzje. Strzelec wygrał wszystkie sparingi w okresie przygotowań do sezonu zdobywając 24 bramki i tracąc 14 goli. Wygrali z pierwszoligowym Inpulsem Siemianowice Śląskie oraz dwoma czeskimi zespołami z tamtejszej ekstraklasy futbolu salowego. Wyniki sparingów oraz prezentowana forma pozwalają sądzić, że podopieczni trenera Jana Adamczyka tym razem mogą odegrać jedną z czołowych ról w rozgrywkach II ligi futsalu. Można zauważyć, że drużyna Strzelca co roku osiąga coraz lepsze wyniki ,kończąc każdy sezon na wyższym miejscu ligowej tabeli.