Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Sonda tygodnia

04.10.2005 00:00
Czy warto głosować?
Krystian Kołodziejek z Radlina
To były pierwsze wybory, w których mogłem głosować. Zawsze będę brał w tym udział bo warto. Przykro, że frekwencja była tak niska. Niestety potem ludzie narzekają, że jest fatalnie, a sami nie korzystają z tego by to świadomie zmieniać.
 
Błażej Zając z Lubomi
Mimo tego, że polityka mnie odstrasza, to nie zrezygnuję z wyboru i będę głosował. Póki co biorę udział w prawyborach szkolnych. Lada chwila skończę 18 lat. Podobnie jak wielu ludzi, do końca nie byłem zdecydowany na kogo głosować.
 
Grażyna Gilewska z Wodzisławia
Zdecydowanie za mało ludzi głosuje. Udział w wyborach to jedyna gwarancja poprawy sytuacji. Nikt tego za nas nie zrobi. Zawsze głosuję bo warto.
 
Marcin Pawłowski z Rogowa
Nie byłem na wyborach, ponieważ uważam, że to niewiele zmieni. Wcześniej też nie chodziłem. To, co się dzieje w sejmie to już zupełna paranoja i absurd. To śmieszne. Nie interesuję się życiem politycznym i nikogo z polityków nie cenię.
 
Antoni Musioł z Rogowa
Nie byłem na wyborach do parlamentu, bo tam nie ma na kogo głosować. A jedna z ostatnich debat telewizyjnych tego dowiodła. Politycy to, mówiąc dosadnie, jedna wielka banda. Kiedyś chodziłem na wybory regularnie, ale teraz jestem zdegustowany sytuacją w kraju.
  • Numer: 40 (297)
  • Data wydania: 04.10.05