imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Deszcz medali

26.04.2005 00:00
Sukces wodzisławskiego Klubu Karate Satori oraz SP8.
Trzynastu zawodników reprezentowało klub Satori oraz SP8 na Turnieju Dzieci o Wielką Nagrodę Ostrawy. Wodzisławska ekipa wywalczyła drużynowo drugie miejsce, a do pierwszego zabrakły jej tylko trzy punkty. Ponadto przywiozła z tych zawodów aż dziesięć medali. Pierwsze miejsce zdobyli: Damian Rus (w kategorii 55 kilogramów), Paweł Frątczak (60 kg), Piotr Forraiter (73 kg), Agnieszka Nowak (40 kg), Kacper Ciszewski (30 kg), Agata Mendla (34 kg), Sandra Pniak (63 kg). Na drugim miejscu znalazła się w swojej kategorii Maria Kubica (27 kg). Trzecie miejsce wywalczyły Dżesika Kozłowska (44 kg) oraz Aleksandra Tomiczek (32 kg). Ponadto Wojciech Pięciurek (38 kg) oraz Paweł Ciszewski (38 kg) znaleźli się na piątym miejscu, co też jest dla nich osiągnięciem. Młodzi zawodnicy trenują pod okiem Wojciecha Klimka oraz Ireneusza Piątkowskiego.