Poniedziałek, 20 maja 2024

imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Górnicy górą

26.04.2005 00:00
Coraz lepiej układa się gra Górnika Pszów. W sobotę pszowska drużyna wygrała na swoim boisku z Czarnymi Góralem Żywiec 2:1.
Bramki dla górników strzelili Dawid Widenka w drugiej minucie spotkania oraz Krzysztof Błaszczyk w 72 minucie meczu. Goście wyrównali w 22 minucie, później już skupiali się głównie na obronie. Widoczna była przewaga gospodarzy, spotkanie obfitowało w wiele emocjonującyh akcji. Pod bramką Czarnych nieraz było gorąco, niewiele brakowało do zdobycia kolejnych bramek. Jak na razie brakuje nam jednak takiego zdecydowanego napastnika, który by wykorzystał wszystkie te sytuacje i po prostu strzelał bramki. Mamy nadzieję, że to już tylko kwestia czasu, bo nowi napastnicy coraz lepiej sobie radzą - powiedział nam wczoraj Adam Gawęda, prezes TS Górnik Pszów. Brakuje w zespole m.in. Łukasza Glenca, dobrego strzelca, który poszedł do wojska. Trenerem Górnika Pszów jest Józef Gola.