Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Noworodki

22.02.2005 00:00
     
Cześć, nazywam się Paweł Folwarczny. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 7 lutego o godz. 13.50. Moje wymiary: 50 cm i 3640 g. Jestem pierwszym dzieckiem Barbary i Krzysztofa ze Skrzyszowa.

Witam, nazywam się Bartosz Aszenberg. Swoje urodzinki będę obchodził 4 lutego, bo urodziłem się tego dnia o godz. 4.20. Moje wymiary: 53 cm i 3710 g. Jestem pierwszym dzieckiem Ilony i Daniela z Radlina.

Cześć, nazywam się Basia Nowicka. Mamusia pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 9 lutego, kiedy na zegarze wybiła 9.25. Moje wymiary: 50 cm i 2520 g. Jestem dzieckiem Katarzyny i Tomasza z Brzezówki. Pozdrawiam mojego trzyletniego brata Jana.

Dzień dobry, nazywam się Nina Cywińska. Świat przywitał mnie po raz pierwszy 9 lutego, kiedy na zegarze wybiła godzina 10.05. Moje wymiary: 56 cm i 3870 g. Jestem dzieckiem Małgorzaty i Rafała z Raciborza. W domu czeka na mnie moja czteroletnia siostrzyczka Julia.

Witam. Nazywam się Martyna Kopiec. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 8 lutego o godz. 6.20. Moje wymiary: 52 cm i 3430 g. Jestem pierwszym dzieckiem Mireli i Zbigniewa ze Skrzyszowa.

Cześć, nazywam się Oliwia Nachtigal. Na świat przyszłam o dwie minuty wcześniej niż moja siostrzyczka. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 3 lutego, kiedy na zegarze wybiła 8.45. Moje wymiary: 50 cm i 2520 g.

Cześć, nazywam się Oliwier Stępień. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 9 lutego o godz. 4.20. Moje wymiary: 55 cm i 3470 g. Buziaki dla rodziców: Aleksandry i Krystiana z Wodzisławia Śl.

Nazywam się Maja Hauder. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 9 lutego o godz. 20.55. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 54 cm i 3520 g. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Piotra z Wodzisławia Śl.

Witam, a ja nazywam się Marcelina Nachtigal. Jestem troszeczkę chudsza od siostry, ale mierzę tyle samo. Urodziłam się 3 lutego o godz. 8.47. Moje wymiary: 50 cm i 2280 g.. Buziaki dla naszych rodziców: Agnieszki i Mirosława z
Wodzisławia Śl.

  • Numer: 8 (265)
  • Data wydania: 22.02.05