Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

RSS

Noworodki

14.12.2004 00:00
Witajcie! Mam na imię Oliwia. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 28 listopada, równo o godzinie 10.00. Ważyłam 2950 g i miałam 51 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Moniki i Wojciecha Helioszów z Rydułtów. Pozdrawiam moich kochanych rodziców oraz wszystkich bliskich. Cześć! Jestem Wiktoria. Moja mamusia po raz pierwszy zobaczyła mnie 4 grudnia, o godzinie 21.40. Moje wymiary po urodzeniu to 3080 g i 50 cm. Jestem trzecią córeczką Moniki i Zbigniewa Gorczyców z Wodzisławia Śl. Mam dwie starsze siostry, Kamilę i Martę. Przesyłam całuski całej mojej rodzinie. Pozdrawiam wszystkich - jestem Szymon. Przyszedłem na świat 5 grudnia, o godzinie 5.40. Ważyłem wtedy 2630 g i miałem 50 cm. Moi rodzice to Beata i Norbert Długoszowie z Rogowa. W domu czeka na mnie starszy brat, Kamil. Pozdrawiam cała moją rodzinę. Witajcie! Mam na imię Oliwia. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 5 grudnia, dwadzieścia minut po północy. Moje wymiary po urodzeniu to 3970 g i 57 cm. Pozdrawiam moich kochanych rodziców, Monikę i Rajmunda Rassków z Lubomi. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Witajcie! To ja - Kacper. Jestem synem Danuty i Tomasza Marciszów ze Świerklan. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 6 grudnia, o godzinie 23.50. Ważyłem wtedy 3097 g i miałem 57 cm. Przesyłam całuski całej mojej rodzinie. Dzień Dobry! Mam na imię Oliwia. Moja mama po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 6 grudnia, o godzinie 13.55. Moje wymiary po urodzeniu to 3690 g i 55 cm. Jestem córką Sylwii i Piotra Jeżów z Radlina. Mam starszego braciszka, Bartosza. Pozdrawiam wszystkich z całego serca. Dzień dobry! Rodzice nadali mi piękne imię, Kalina. Przyszłam na świat 4 grudnia, w Dzień Górnika, o godzinie 16.55. Ważyłam 3920 g i miałam 59 cm. Pozdrawiam moich wspaniałych rodziców, Wiolettę i Romana Piksów z Jastrzębia. Przesyłam także całuski mojemu starszemu braciszkowi, Frankowi. Pozdrawiam wszystkich! To ja - Kinga. Przyszłam na świat 6 grudnia, o godzinie 19.35. Miałam wtedy 3770 g i 57 cm. Jestem córką Adriany i Sebastiana Ottawów z Rudyszwałdu. W domu czeka na mnie starsza sios-trzyczka, Paulina. Przesyłam pozdrowienia dla całej mojej rodziny. Cześć! Jestem uroczym chłopczykiem, synem Ewy i Franciszka Michałków z Kobyli. Moja mamusia po raz pierwszy przytuliła mnie 6 grudnia, o godzinie 11.30. Moje wymiary po urodzeniu to 3360 g i 55 cm. Pozdrawiam wszystkich moich bliskich.
  • Numer: 51 (255)
  • Data wydania: 14.12.04