Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Noworodki

26.10.2004 00:00
Witajcie! Jestem Robert Jankowski z Rydułtów. Mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 7 października, o godzinie 16.30. Po urodzeniu ważyłem 3700 g i miałem 56 cm. Pozdrawiam moich najwspanialszych rodziców, Katarzynę i Remigiusza Jankowskich oraz mojego starszego braciszka Remigiusza. To ja - Roksana. Przyszłam na świat 18 października, o godzinie 12.35. Moje wymiary to 3089 g i 56 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom, Donacie i Markowi Krótkim z Marklowic. W domu czeka na mnie sześcioletnia siostra, Nikola. Witajcie! Jestem Kamil Korus z Mszany. Moja mama po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 17 października, o godzinie 20.35. Ważyłem 4030 g i miałem 58 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom, Marzenie i Krzysztofowi. Jestem ich pierwszym dzieckiem. 1. Dzień dobry! Nazywam się Michał Jurczyk. Urodziłem się 16 października, o godzinie 2.50. Moje wymiary po urodzeniu to 2600 g i 49 cm. Pozdrawiam moich kochanych rodziców Małgorzatę i Arkadiusza z Wodzisławia. Pozdrawiam wszystkich! Mam na imię Magda. Moja mama po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 20 października, o godzinie 11.45. Po urodzeniu ważyłam 3200 g i miałam 50 cm. Pozdrawiam moich cudownych rodziców, Aleksandrę i Zbigniewa Ogonów z Wodzisławia. Dzień dobry! Mam na imię Natalia. Przyszłam na świat 18 października, o godzinie 20.20. Moje wymiary po urodzeniu: 3170 g i 54 cm. Pozdrawiam moich kochanych rodziców, Justynę i Mirosława Godźków z Marklowic. Witajcie! Jestem Adrian - jeden z najmłodszych mieszkańców Syryni. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 16 października, o godzinie 10.55. Po urodzeniu ważyłem 3520 g i miałem 55 cm. Pozdrawiam moich najwspanialszych rodziców, Sabinę i Leszka Pawełków oraz starszego o dwa lata brata, Dawida. Cześć! Mam na imię Arek. Przyszedłem na świat 18 października, o godzinie 5.15. Moje wymiary to 3990 g i 57 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Anny i Arkadiusza Dutków z Pszowa. Pozdrawiam całą moją rodzinę. To ja - Natalia Podleśny z Marklowic. Urodziłam się 18 października, o godzinie 10.35. Po urodzeniu ważyłam 3260 g i miałam 52 cm. Przesyłam całuski moim wspaniałym rodzicom, Iwonie i Leszkowi Podleśnym.
  • Numer: 44 (248)
  • Data wydania: 26.10.04