Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Noworodki

19.10.2004 00:00
Witajcie! Mam na imię Kamil Sebastian. Przyszedłem na świat 3 października, o godzinie 10.25. Po urodzeniu ważyłem 4000 g i miałem 60 cm. Pozdrawiam gorąco moich kochanych rodziców, Iwonę i Jacka Kuberów z Wodzisławia. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Pozdrawiam wszystkich! To ja, Kacper Jordan z Gorzyczek. Moja mama po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 4 października, o godzinie 9.20. Ważyłem 3210 g i miałem 55 cm. Przesyłam gorące pozdrowienia moim ukochanym rodzicom, Wiesławie i Leszkowi Jordanom oraz starszemu o pięć lat bratu, Sławkowi. Witajcie! Nazywam się Rafał Dziak. Jestem synem Beaty i Krzysztofa z Wodzisławia-Kokoszyc. Moja mamusia po raz pierwszy zobaczyła mnie 4 października, o godzinie 20.30. Moje wymiary po urodzeniu to 3420 g i 56 cm. Przesyłam całuski moim wspaniałym rodzicom. Dzień dobry. Mam na imię Miłosz. Urodziłem się 7 października, o godzinie 9.10. Moje wymiary to 3640 g i 57 cm. Przesyłam całuski moim wspaniałym rodzicom Magdalenie i Wojciechowi Żukom. Mam na imię Konrad. Jestem pierwszym dzieckiem Zuzanny i Roberta Najdków z Wodzisławia. Przyszedłem na świat 4 października, o godzinie 14.15. Po urodzeniu ważyłem 3870 g i miałem 58 cm. Pozdrawiam moich wspaniałych rodziców. Cześć! Nazywam się Karolina Koczy. Urodziłam się 5 października, o godzinie 19.20. Po urodzeniu ważyłam 3420 g i miałam 57 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom, Oli i Tomkowi Koczym w Rybnika. Pozdrawiam też mojego starszego o trzy lata braciszka Piotrusia. Cześć! Jestem Oliwia Leonarska z Rybnika-Niedobczyc. Przyszłam na świat 4 października, o godzinie 22.25.Ważyłam 3990 g i miałam 58 cm. Pozdrawiam moich kochanych rodziców, Iwonę i Maćka. Mam na imię Jessica. Urodziłam się 6 października, o godzinie 9.25. Moje wymiary to 2900 g i 54 cm. Pozdrawiam moich najwspanialszych rodziców, Annę i Artura Szwedów z Olzy. W domu czeka na mnie starszy o dwa latka braciszek Patryk. Dzień Dobry! Mam na imię Pawełek. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 6 października, o godzinie 13.25 Ważyłem 2860 g i miałem 54 cm. Przesyłam całuski moim rodzicom, Małgorzacie i Grzegorzowi Gomolom z Jastrzębia. Mam starszego o cztery lata braciszka Rafała.
  • Numer: 43 (247)
  • Data wydania: 19.10.04