Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Noworodki

14.09.2004 00:00
Witajcie! Nazywam się Nikola Gruszka. Moja mama po raz pierwszy wzięła mnie na rece 7 września o godzinie 22.05. Moje wymiary po urodzeniu to 3660 g i 53 cm. Pozdrawiam gorąco moich rodziców Urszulę i Adama oraz starszego brata Patryka. Mieszkamy w Ryniku-Niewiadomiu. Dzień dobry! Mam na imię Jakub. Urodziłem się 7 września o godzinie 15.05. Moje wymiary to 3950 g i 56 cm. Przesyłam całuski moim rodzicom, Renacie i Anrzejowi Lewandowskim z wodzisławskiego osiedla Dąbrówki. W domu czeka na mnie siedmioletnia siostra Marta. Cześć! Jestem Dawid. Urodziłem się 7 września, o godzinie 10.25. Moje wymiary to 3610 g i 52 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom, Jolancie i Sebastianowi Rokom z Radlina. Mam starszego o dziesięć lat brata, Mateusza. Pozdrawiam wszystkich! Nazywam się Ania. Przyszłam na świat 7 września o godzinie 6.30. Po urodzeniu ważyłam 3850 g i miałam 58 cm. Moi rodzice to Katarzyna i Marek Magierowie ze Szczerbic. Dzień dobry! Jestem Sandra. Moja mama po raz pierwszy zobaczyła mnie 6 września, o godzinie 20.45. Pozdrawiam moich rodziców, Edytę i Krzysztofa. Mieszkamy w Wodzisławiu Śląskim. Witajcie! Jestem uroczą dziewczynką, przyszłam na świat 6 września, o godzinie 9.45. Moje wymiary po urodzeniu to 2950 g i 55 cm. Przesyłam całuski moim rodzicom, Annie i Krzysztofowi Cofalikom z Godowa. Cześć, nazywam się Kacper Haratyk. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 26 lipca o godz. 8.55. Moje wymiary: 56 cm i 3500 g. Jestem drugim dzieckiem Anny i Jarosława z Radlina. Mam jeszcze wspaniałą siostrę Karolinę, która ma 6 lat. Pozdrawiam wszystkich! To ja - Konrad Smektała. Mama po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 6 września o godzinie 17.30. Po urodzeniu ważyłem 3540 g i miałem 56 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Moniki i Łukasza Smektały z Jankowic Rybnickich. Cześć! Mam na imię Amanda. Urodziłam się 6 września o godzinie 10.45. Moje wymiary to 3320 g i 53 cm. Przesyłam całuski moim rodzicom Karinie i Sebastianowi Sitkom z Rybnika-Niewiadomia.
 
  • Numer: 38 (242)
  • Data wydania: 14.09.04