środa, 22 maja 2024

imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

RSS

Noworodki

07.09.2004 00:00
  • Pozdrawiam wszystkich! Nazywam się Wiktoria. Mama po raz pierwszy usłyszała mój płacz 25 sierpnia, o godzinie 21.40. Po urodzeniu ważyłam 3270 g i miałam 54 cm. Przesyłam całuski moim rodzicom, Iwonie i Markowi Kozubom z Lubomi.

  • Witajcie! Mam na imię Szymon. Przyszedłem na świat 26 sierpnia, dwadzieścia minut po północy. Moje wymiary to 3200 g i 51 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Aleksandry i Leszka Sitków z Wodzisławia. Pozdrawiam ciepło moich rodziców.

  • Cześć! Jestem Szymon. Urodziłem się 24 sierpnia o godzinie 9.05. Ważyłem 2890 g i miałem 52 cm. Przesyłam całuski moim rodzicom - Patrycji i Mariuszowi. Mieszkamy w Wodzsisławiu.

  • Cześć! Nazywam się Kacper Sztoner. Przyszedłem na świat 28 sierpnia, o godzinie 17.47. Moje wymiary po urodzeniu to 3350 g i 52 cm. Przesyłam całuski moim rodzicom Agnieszce i Robertowi Sztonerom. Mam dwie starsze siostry - Karolinę i Aleksandrę. Mieszkamy w Radlinie.

  • Witajcie! Mam na imię Kazimierz. Po raz pierwszy zobaczyłem ten świat  29 sierpnia o godzinie 4.10. Po urodzeniu miałem 4220 g i 60 cm. Jestem trzecim dzieckiem Grażyny i Jarosław Bednarków. Teraz rodzice żartują, że będzie nas „trzech muszkieterów”, bo w domu czekają na mnie strasi bracia, Błażej i Mateusz. Mieszkamy w Wodzisławiu Śląskim.

  • Pozdrawiam wszystkich! Jestem Antoni. Urodziłem się 29 sierpnia, o godzinie 19.20. Moje wymiary to 4100 g i 60 cm. Przesyłam całuski moim rodzicom  Ewelinie i Jerzemu Galwasom. Pozdrawiam też moje rodzeństwo Marysię, Marcina i Basię. Mieszkamy w Wodzisławiu Śląskim.

  • Dzień dobry! Jestem Łukasz. Moja mama po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 29 sierpnia, o godzinie 11.25. Ważyłem 3700 g i miałem 54 cm. Pozdrawiam moich rodziców, Justynę i Damiana Szymiczków z Pszowa.

  • To ja - Bartosz. Przyszedłem na świat 30 sierpnia, o godzinie 23.35. Po urodzeniu ważyłem 3250 g i miałem 56 cm. Przesyłam całuski moim rodzicom - Małgorzacie i Markowi Wiśniewskim, a także mojemu rodzeństwu Oli i Łukaszowi. Mieszkamy w Wodzisławiu Śląskim.

  • Witajcie! To ja,, Agnieszka, córeczka Karoliny Gellen, jej pierwsze dziecko. Przyszłam na świat 12 sierpnia o godz. 22.55. To była radosna, wzruszająca chwila dla mojej mamusi! Ważyłam 3820 g przy długości 58 cm. Mieszkam w Wodzisławiu Śl.
  • Numer: 37 (241)
  • Data wydania: 07.09.04