Grand Prix na kortach

29.06.2004 00:00
Ponad 30 zawodników wystartowało w turnieju tenisowym o puchar wójta gminy Godów. Zawody, które wchodzą w skład cyklu Grand Prix Jastrzębsko-Żorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odbyły się na kortach „La Mirage” w Skrzyszowie.
W turnieju wystartowali zawodnicy prezentujący najwyższy poziom w regionie. Tenisiści rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych - do 45 lat i powyżej 45 lat. W ramach Grand Prix przewidziano 6 turniejów - po dwa w Jastrzębiu, Żorach i Skrzyszowie. Ośmiu najlepszych zawodników na zakończenie zagra w turnieju masters, który odbędzie się we wrześniu. Puchar wójta Godowa w kategorii do 45 lat zdobył Artur Podsiadło, który pokonał w finale Antoniego Krótkiego 6:2, 6:0. Wśród oldbojów Marek Czerwiński wygrał w finale z Markiem Bołszukiem 6:2, 6:4.