Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Noworodki

13.04.2004 00:00
Witam, mam na imię Bartosz. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 29 marca o godz. 11.50. Moje wymiary po urodzeniu: 3690 g i 57cm. Pozdrawiam moich rodziców Monikę i Zbigniewa Kopców.   Witam. Nazywam się Karolina Witebska. Na świat przyszłam 30 marca o godz. 8.30. Moje wymiary po urodzeniu: 3180 g i 54 cm. Pozdrawiam moich rodziców Renatę i Mariusza oraz mojego starszego braciszka Pawła z Turzy Śląskiej. Cześć. Mam na imię Paulina. Mama mój pierwszy płacz usłyszała 30 marca o godz. 4.30. Moje wymiary po urodzeniu to 3250 g i 55 cm. Pozdrawiam moich rodziców Mirosławę i Krzysztofa Skowronków z Pszowa. Mam na imię Martyna i przyszłam na świat 31 marca o godz. 23.40. Moje wymiary po urodzeniu: 3590 g i 54 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Agnieszki i Radosława Wysockich z Syryni. Dzień dobry. Nazywam się Szymon Kozok. Świat przywitał mnie 30 marca o godz. 23.25. Moje wymiary to 3350 g i 55 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Pauliny i Piotra. Witam wszystkich! Mam na imię Kacper. Jestem synkiem Adrianny i Witolda Kuczów. Przyszedłem na świat 31 marca o godz. 17.10. Tego dnia moja mamusia i tatuś nigdy nie zapomną, bowiem wtedy urodził się ich wielki skarb, pierwsze dziecko, czyli ja!  Ważyłem 3270 g przy długości 56 cm. Mieszkamy w Rydułtowach. Cześć! Mam na imię Wiktoria. Jestem córeczką Jolanty i Krzysztofa Czupryńskich, ich trzecim dzieckiem. Moi rodzice są bardzo szczęśliwi, że przyszłam na świat! Po raz pierwszy oczka otworzyłam 29 marca o godz. 20.49. Po urodzeniu ważyłam 3020 g i mierzyłam 54 cm. Mam dwóch braci: Mateusza (8 lat) i Jakuba (7 lat). Mieszkamy w Wodzisławiu. Dzień dobry, mam na imię Wiktor. Na świat przyszedłem 26 marca o godz. 20.50. Moja waga po urodzeniu wynosiła 3430g a wysokość mojego ciałka 55 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Aleksandry i Michała Sobalów z Wodzisławia Śl. Jestem córeczką Moniki i Łukasza Turoniów. Mam na imię Natalia. Zegar wskazywał godz. 17.00, kiedy postanowiłam 1 kwietnia ujrzeć świat. Mamusia i tatuś byli uszczęśliwieni. Jestem ich drugim dzieckiem po Kamilu, moim braciszku mającym 5 lat. Ważyłam w dniu narodzin 2900 g i miałam 55 cm długości, co usatysfakcjonowało wszystkich. Mieszkam w Wodzisławiu.
 
  • Numer: 16 (220)
  • Data wydania: 13.04.04