Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Noworodki

12.11.2003 00:00
  • Witam, Mam na imię Karolina. Na świat przyszłam 20 października o godz. 13.12. Osiem minut później, świat przywitał mojego brata bliźniaka Kacpra, którego niestety nie ma na zdjęciu ze mną. Nasze wymiary: Karolina - 50 cm, 2350 g., Kacper - 51 cm i 3100 g. Całuski dla rodziców Gabrieli i Leszka Brachmanów z Pszowa oraz naszego brata Szymona.
  • Witam, Nazywam się Agatka  Faustyna Kotulska. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 22 października o godz. 17.15. Moje wymiary: 54 cm i 3300 g. Całuski i uściski dla całej rodziny: mamy Aleksandry, taty Janusza i braciszka Przemka z Rydułtów.Serdeczne gratulacje dla naszej redakcyjnej koleżanki Oli Matuszczyk-Kotulskiej z okazji narodzin jej córeczki od koleżanek i kolegów z Nowin Wodzisławskich i Nowin Raciborskich.
  • 4. Dzień dobry, jestem Anna Kurpanik. Mama pierwszy usłyszała mój płacz 24 października o godz. 20.15. Moje wymiary: 55 cm i 2950 g. Pozdrawiam rodziców Katarzynę i Mirosława oraz braciszka Daniela z Radlina.
  • Cześć, nazywam się Łukasz Mielimonka. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 23 października o godz. 10.07. Moje wymiary: 51 cm i 3250 g. Całuski dla rodziców Mirosławy i Erwina oraz rodzeństwa Krzysztofa i Kasi z Rydułtów.
  • Cześć, nazywam się Nikola Waleria. Świat przywitał mnie 25 października o godz. 9.50. Moje wymiary: 53 cm i 2960 g. Jestem pierwszym dzieckiem Magdaleny i Łukasza Samulów z Wodzisławia Śl. Pozdrowienia dla mojego pieska Lolity.
  • Dzień dobry. Mam na imię Agata. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 28 października o godz 13.20. Moje wymiary: 54 cm i 3310 g. Uściski dla Iwony i Alojza Buglów  oraz braciszka Piotra z Zawady.
  • 9. Cześć, nazywam się Marek Krakowczyk. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 28 października o godz. 10.03. Moje wymiary: 58 cm i 4040 g. Pozdrawiam Beatę i Mirosława oraz Ewelinkę z Gorzyc - Osin. 
  • 1. Witam wszystkich! Mam na imię Julia. Jestem córką Ramony i Piotra Zdrzałek. Na świat przyszłam 27 października o godz. 17.40. Ważyłam 3290 g przy długości 58 cm. W domu czeka na mnie braciszek Sebastian. Mieszkamy w Łańcach.
  • Mam na imię Gloria. Świat przywitał mnie 29 października o godz. 5.30. Po urodzeniu ważyłam 3040 g i mierzyłam 53 cm. Moimi rodzicami są Gabriela i Andrzej Szymiczkowie. Mam dwóch braci Fabiana i Filipa. Mieszkamy w Rogowie. Buziaczki dla wszystkich.
  • Numer: 46 (198)
  • Data wydania: 12.11.03