I po pucharach

02.07.2003 00:00
Odra Wodzisław przegrała drugie spotkanie z drużyną Shamrock Rovers 0:1 (0:0) w ramach rozgrywek Pucharu Intertoto. Pierwsze spotkanie, które było rozgrywane w Wodzisławiu Irlandczycy wygrali 2:1 (0:0). Tym samym wodzisławianie pożegnali się już z europejskimi rozgrywkami.
Wodzisławianie zagrali zdecydowanie lepsze spotkanie niż tydzień temu w Wodzisławiu. To jednak nie wystarczyło, aby zaskoczyć Irlandczyków na ich terenie. W pierwszej połowie dobre okazje mieli Wojciech Górski i Bartłomiej Socha. Gospodarze nie dawali się jednak zaskoczyć. Sytuacja zmieniła się w drugiej połowie, kiedy gospodarze ruszyli do ataku. Natarczywe naciski przyniosły efekt w postaci bramki w 66 minucie spotkania. Jedyną bramkę zdobył Glenn Fitzpatrick po znakomitym podaniu Granta.
Shamrock Rovers - Odra Wodzisław 1:0 (0:0). Bramka: Glen Fitzpatrick (66). Pierwszy mecz: 2:1; awans - Shamrock Rovers. Widzów: 4 tys. Żółte kartki: Stephen Gough i Derek Treacy (Shamrock), Piotr Szymiczek, Robert Górski i Bartłomiej Socha (Odra).
Odra: Marcin Bęben - Wojciech Grzyb (73 - Błażej Jankowski), Piotr Szymiczek, Jan Cios, Robert Górski - Rafał Jarosz, Wojciech Górski, Aleksander Kwiek, Marcin Nowacki (73 - Wojciech Sałek) - Bartłomiej Socha (46 - Jacek Ziarkowski).

• Numer: 27 (179)
  • Data wydania: 02.07.03