Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Noworodki

18.06.2003 00:00
  • Cześć, nazywam się Marta Damiec. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 3 czerwca o godz. 9.45. Moje wymiary: 53 cm i 3350 g. Pozdrawiam rodziców: Małgorzatę i Damiana z Pszowa oraz moją siostrzyczkę Monikę, która ma już 8 lat.
  • Dzień dobry, nazywam się Szymon Przybyła. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 3 czerwca o godz. 10.00. Moje wymiary: 56 cm i 3250 g. Jestem pierwszym dzieckiem Moniki i Ryszarda z Rydułtów.
  • Cześć, nazywam się Daniel Żyto. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 2 czerwca o godz. 10.25. Moje wymiary: 54 cm i 3450 g. Pozdrawiam rodziców: Beatę i Tomasza z Rydułtów oraz siostrzyczkę Alę.
  • Witam, nazywam się Albert Zientek. Mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 3 czerwca o godz. 0.55. Moje wymiary: 54 cm i 3200 g. Buziaki dla rodziców: Aleksandry i Aleksandra oraz braciszka Adama. Jesteśmy mieszkańcami Radlina.
  • Witam, nazywam się Jakub Kupka. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 3 czerwca o godz. 10.52. Moje wymiary: 53 cm i 3200 g. Jestem synem Kariny i Stanisława z Marklowic. Ślę buziaczki dla mojej siostrzyczki Marty.
  • Witam, nazywam się Marek Bugdol. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 8 czerwca o godz. 1.25. Moje wymiary: 51 cm i 2990 g. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Mariusza z Rogowa.
  • Cześć, nazywam się Marta Zając. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 8 czerwca o godz. 9.30. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 56 cm i 3400 g. Jestem pierwszym dzieckiem Edyty i Grzegorza z Czyżowic.
  • Witam, nazywam się Patryk Buchta. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 7 czerwca o godz. 4.05. Moje wymiary: 53 cm i 2540 g. Jes-tem synem Aleksandry i Andrzeja z Rybnika.
  • Cześć, nazywam się Jakub Kocuper. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 7 czerwca o godz. 20.45. Moje wymiary: 60 cm i 4320 g. Buziaki dla rodziców: Katarzyny i Maurycego z Wodzisławia Śl. oraz mojego braciszka Michała.
  • Dzień dobry, nazywam się Daria Wiktoria Gołębiowska. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 2 czerwca o godz. 11.25. Moje wymiary: 56 cm i 3630 g. Pozdrawiam rodziców: Elżbietę i Romana z Radlina oraz mojego ośmioletniego braciszka Remigiusza.
  • Dzień dobry, nazywam się Kacper Cybulski. Świat przywitał mnie 9 czerwca o godz. 16.45. Moje wymiary: 54 cm i 3400 g. Jestem pierwszym dzieckiem Marka i Elwiry z Pawłowic.
  • Witam, nazywam się Estera Stużyńska. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 9 czerwca o godz. 9.55. Moje wymiary: 55 cm i 3980 g. Pozdrawiam rodziców: Iwonę i Pawła z Wodzisławia Śl.
  • Numer: 25 (177)
  • Data wydania: 18.06.03