Podium zdobyte

18.06.2003 00:00
Sportowcy z Gimnastycznego Klubu Sportowego Radlin okazali się najlepsi.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej chłopców do lat 10 odbyły się 13 i 14 czerwca w Krakowie. W startach indywidualnych w wieloboju zdecydowane zwycięstwo przypadło Konradowi Kacprzykowi. Zdobył on 6 złotych medali, czyli zwyciężył we wszystkich konkurencjach na przyrządach. III miejsce w wieloboju zdobył Janusz Drzeniek. Do II miejsca zabrakło mu 0,05 punkta. Zdobył też srebrny medal na poręczach i na kół-kach, a w skoku wywalczył brąz. Na grzybku i na drążku był IV, a 6 w ćwiczeniach wolnych. VI miejsce w wieloboju zajął Błażej Rduch, który w poszczególnych konkurencjach zdobył: srebro na grzybku i na drążku, IV miejsce w skoku, V w ćwiczeniach wolnych i VIII na kółkach. Damian Kempny był VIII zawodnikiem na liś-cie zwycięzców wieloboju. Zajął on IV miejsce w skoku i VII na drążku. Dalsze miejsca w wieloboju zajęli: Patryk Skupień, Marcin Kucjas, Paweł Dziura i Filip Kulawik, ale ci zawodnicy ćwiczą dopiero od roku. W klasyfikacji generalnej klub z Radlina zajął I miejsce. Zawodników przygotowali trenerzy: Marian Pieczka i Alfred Kucharczyk.