Niedziela, 2 czerwca 2024

imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny

RSS

Noworodki

14.05.2003 00:00
  • Cześć, jesteśmy bliźniakami, urodziliśmy się 11 kwietnia. Ja mam na imię Kamil, na świat przyszedłem o godz. 18.00, a mój braciszek, Mikołaj urodził się pięć minut później. Moje wymiary to: 53 cm i 2970 g. - mówi Kamil, a ja ważę 3180 g i mam 51 cm - mówi Mikołaj. Buziaki dla naszych rodziców: Katarzyny i Artura Bandurów. Mieszkamy w Pawłowicach.
  • Cześć, nazywam się Marek Szczyrba. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 14 kwietnia o godz. 13.10. Moje wymiary: 57 cm i 2780 g. Pozdrawiam rodziców: Renatę i Bogdana z Wodzisławia Śl. oraz moją dziesięcioletnią siostrzyczkę Żanetę.
  • Witam, nazywam się Sandra Miechówka. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 8 kwietnia o godz. 9.00. Moje wymiary: 52 cm i 3480 g. Pozdrawiam rodziców: Karinę i Mariusza z Wodzisławia Śl. oraz mojego braciszka Bartosza.
  • Witam, nazywam się Magdalena Kowalska. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 11 kwietnia o godz. 19.40. Moje wymiary: 50 cm i 3000 g. Jestem pierwszym dzieckiem Nataszy i Tomasza z Czyżowic.
  • Cześć, nazywam się Bartosz Kuczera. Pierwszy raz uśmiechnąłem się do mojej mamusi 23 kwietnia, kiedy na zegarze wybiła 5.00. Moje wymiary: 55 cm i 3250 g. Buziaki dla rodziców: Haliny i Grzegorza z Bełsznicy.
  • Dzień dobry! Jestem synem Beaty i Grzegorza z Lubomi. Nazywam się Błażej Ber. Swoje urodzinki będę obchodził 22 kwietnia, bo urodziłem się tego dnia o godz. 15.45. Moje wymiary: 56 cm i 3550 g. W domu czeka na mnie moje rodzeństwo: Żaneta, Patryk i Sandra.
  • Dzień dobry, nazywam się Dawid Mrusek. Pierwszy raz uśmiechnąłem się do mojej mamusi 11 kwietnia o godz. 16.20. Moje wymiary: 58 cm i 3700 g. Jestem pierwszym dzieckiem Patrycji i Krystiana z Lysek.
  • Witam, nazywam się Sara Lasak. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 23 kwietnia o godz. 6.15. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 56 cm i 3340 g. Jestem pierwszym dzieckiem Angeliki i Cezarego z Bluszczowa.
  • 6. Witam, nazywam się Karolina Chmiel. Świat przywitał mnie 16 kwietnia o godz. 16.45. Moje wymiary: 46 cm i 2520 g. Pozdrawiam rodziców: Małgorzatę i Dariusza z Wodzisławia Śl. oraz moje rodzeństwo: Angelikę i Adriana.
  • Witam, nazywam się Kamil Koczy. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 23 kwietnia o godz. 11.45. Moje wymiary: 57 cm i 3850 g. Jestem pierwszym dzieckiem Iwony i Marcina z Wodzisławia Śl.
  • Cześć, mam na imię Wiktoria, mama urodziła mnie 17 kwietnia o godz. 9.15. Moje wymiary: 52 cm i 2800 g. Buziaki dla rodziców: Aliny i Tomasza Marczewskich oraz moich braci: Daniela, Macieja i Szymona. Mieszkamy w Wodzisławiu Śl.
  • Cześć, jestem synem Anny i Roberta Mieczkowskich z Pawłowic. Swojego imienia nie mogę Wam jeszcze zdradzić, bo sam go nie znam. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 21 kwietnia o godz. 20.15. Moje wymiary: 51 cm i 2540 g. Jak podrosnę, to będę się bawił z moją siostrzyczką Kamilą.
  • 8. Witam, nazywam się Dawid Cywiński. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 21 kwietnia o godz. 23.55. Moje wymiary: 55 cm i 3440 g. Jestem pierwszym dzieckiem Barbary i Krzysztofa z Rogowa.
  • Witam, nazywam się Dawid Urbaczka. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 26 kwietnia o godz. 14.50. Moje wymiary: 54 cm i 3000 g. Jestem pierwszym dzieckiem Angeli i Mirosława z Mszany.
  • Witam, nazywam się Agatka Burian. Pierwszy raz uśmiechnęłam się do mojej mamusi 25 kwietnia o godz. 10.15. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 64 cm i 4400 g. Buziaki dla rodziców: Edyty i Roberta z Wodzisławia Śl.
  • Cześć, nazywam się Jakub Wójcik. Świat przywitał mnie 25 kwietnia o godz. 13.45. Moje wymiary: 56 cm i 3460 g. Pozdrowienia dla rodziców: Beaty i Tomasza z Turzy Śl.
  • Dzień dobry, nazywam się Julia Maria Wowra. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 29 kwietnia o godz. 10.10. Moje wymiary: 52 cm i 3250 g. Buziaki dla rodziców: Anny i Leszka z Jankowic oraz mojego braciszka Rafałka.
  • Cześć, nazywam się Rafał Duda. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 25 kwietnia o godz. 9.00. Moje wymiary: 56 cm i 2970 g. Jestem pierwszym dzieckiem Ewy i Andrzeja z Radlina.
  • Dzień dobry, nazywam się Oliwia Klement. Świat przywitał mnie 26 kwietnia o godz. 18.10. Moje wymiary: 53 cm i 2890 g. Jestem pierwszym dzieckiem Moniki i Rafała z Turzy Śl.
  • Cześć, nazywam się Justyna Sziktane. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 5 maja o godz. 1.50. Moje wymiary: 55 cm i 3300 g. Buziaki dla rodziców: Urszuli i Marka z Radlina oraz mojego braciszka Mariusza.
  • Witam, nazywam się Adam Kubica. Świat przywitał mnie 2 maja o godz. 19.19. Moje wymiary: 50 cm i 3050 g. Jestem pierwszym dzieckiem Agnieszki i Zenona z Radlina.
  • Cześć, nazywam się Kacper Marek. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 28 kwietnia o godz. 11.25. Moje wymiary: 56 cm i 3340 g. Moi rodzice to Karolina i Michał z Wodzisławia Śl.
  • Dzień dobry, nazywam się Marcin Perzyński. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 19 kwietnia o godz. 10.50. Moje wymiary: 53 cm i 3180 g. Pozdrawiam rodziców: Joannę i Dariusza z Jastrzębia Zdroju oraz moje rodzeństwo: Justynę, Wojtka i Małgosię.
  • Numer: 20 (172)
  • Data wydania: 14.05.03