imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny

Seniorzy przy stole

16.04.2003 00:00
Zawodnicy „Relaks” Wodzisław na czele.
W Siemianowicach odbył się drugi Turniej Tenisa Stołowego o Grand Prix Siemianowic (29 marzec). W zawodach dobrze spisali się zawodnicy TKKF „Relaks” Wodzisław, którzy zajęli następujące miejsca: w kategorii do 50 lat – I Jacek Balawajder, II Bogusław Balawajder, a III Janusz Makowski. W kategorii powyżej 50 lat V miejsce zajął Wojciech Kaptur, a IX Antoni Szwab. W kategorii „Open” zwyciężył Jacek Balawajder, II miejsce zajął Jacek Makowski.

5 kwietnia odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Grand Prix „Nowin” w Rybniku. W kategorii powyżej 45 lat na czele byli zawodnicy TKKF „Relaks” Wodzisław. I miejsce zajął Krzysztof Badowski, II Janusz Makowski, III Wojciech Kaptur. W końcowej klasyfikacji zwyciężył Janusz Makowski przed Krzysztofem Badowskim, trzeci był Wojciech Kaptur, czwarty Antoni Szwab.