Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Rowerowe szaleństwa

09.04.2003 00:00
Rozpoczął się cykl zawodów w kolarstwie górskim o  Grand Prix MTB - Rydułtów 2003.
I edycja zawodów kolarstwa górskiego MTB Rydułtowy 2003 odbyła się 6 kwietnia na terenie Machnikowca w Rydułtowach. Wzięło w niej udział 27 zawodników z naszego regionu. Zawody przeprowadzone zostały w iście zimowej scenerii, na przemian padał śnieg i świeciło słońce, więc trasa zawodów (pętla długości 1300m) była miejscami zmrożona, a w dużej części grząska. Nie przeszkodziło to jednak w zmaganiach kolarzy.

W poszczególnych kategoriach miejsca na podium zajmowali: w kategorii młodzik (89-91): I miejsce - Piotr Brzózka, II miejsce - Daniel Ślęczka .Pozostali zawodnicy nie ukończyli wyścigu. W kategorii junior młodszy: I miejsce zajął - Adrian Brzózka, II Michał Misiewicz, III Piotr Kamiński. W kategorii junior starszych: I zwyciężył Sławomir Kostro, II miejsce zajął Tomasz Sopa, a III Rafał Pluciński. W kategorii elite: I miejsce zajął Marcin Dziarski, II Maciej Kuczera, a III Szymon Cebula.