Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Wakacyjny tenis

28.08.2002 00:00
Patrycja Łuska i Jarosław Dzierżęga triumfowali w II Wakacyjnym Turnieju Tenisa Ziemnego, rozgrywanym w ramach akcji „Lato w mieście 2002”.

W ubiegłą niedzielę na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Centrum” w Wodzisławiu Śl. odbył się II Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego dla młodzieży. Wzięło w nim udział 7 zawodników, w tym dwie dziewczyny. W jedynym spotkaniu Patrycja Łuska pokonała wynikiem 3:0 Martynę Kamińską.

Wśród chłopców triumfował Jarosław Dzierżęga, który w rozgrywkach grupowych zdobył 8 pkt. Tuż za nim, z dorobkiem 6 pkt., uplasował się Adam Kiwic i to właśnie oni spotkani się w spotkaniu finałowym, który wyłonił zwycięzcę.

Klasyfikacja generalna chłopców przedstawia się następująco: 1. Jarosław Dzierżęga, 2. Adam Kiwic, 3. Michał Gowik, 4. Jacek Wija,