Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Dobry start Mroza

04.01.2005 00:00
Roman Mróz wypadł najlepiej z czwórki kadrowiczów LKS Owsiszcze, uczestniczących w niedawnym Międzynarodowym Turnieju Barbórkowym, zajmując w kategorii 53 kg drugie miejsce.
 Występujący w grupie młodzików podopieczny trenera Juliana Bolewskiego przegrał dopiero w finale z reprezentantem piotrkowskim. Roman walczył bardzo dobrze w eliminacjach, a w finale uległ rywalowi tylko 4:5. Forma przyszła w odpowiednim czasie. To był jego kolejny bardzo udany występ - podkreślił szkoleniowiec niewielkiego podraciborskiego klubu. W Piotrkowie startowali poza tym bracia Kolonko, obaj uplasowali się na dziesiątych pozycjach - Bernard w kat. 54 kg , a Wiktor w kat.84 kg kadetów. Ponadto na dwunastej pozycji w kat. 84 kg ukończył silnie obsadzone zawody Stefan Fiegler, walczący w grupie juniorsko-seniorskiej.