imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny

JP Telebim RLPS rozegrała trzynastą kolejkę

25.02.2013 12:13 | 0 komentarzy | E.T.

Amatorzy z JP Telebim RLPS w niedzielę rozegrali kolejną rundę spotkań. Swój pierwszy punkt w lidze zdobył zespół Odry Racibórz.

Trzynasta kolejka rozpoczęła się od meczu Odry Racibórz z VT Racibórz. Dwie ostatnie drużyny tabeli wynik rozstrzygnęły dopiero w piątej, decydującej partii. Lepsi w tym starciu okazali się zawodnicy VT, którzy w tie-breaku zwyciężyli 15:13. W tym samym czasie, na drugiej sali, siatkarze JP Telebim starali się sprostać Enterowi. Bez kontuzjowanego kapitana JP Telebim, Bolesława Papiernika jego drużyna przegrała w trzech setach.

Tuż po godzinie 11 do rywalizacji stanął Złotnik Chrzanowski i Omerta. Grający gołą szóstką zespół Złotnika nie sprostał Omercie, która oddała rywalom tylko jednego seta.
W sali obok toczył się mecz pomiędzy Lunatykami, a Nowinami. Wysoki poziom i zacięty mecz przyciągnął sporą liczbę kibiców. Drużyny zmieniając strony boiska zmieniali się także prowadzeniem. Pierwszą partię wygrali Lunatycy, drugą Nowiny, kolejną partię do 17 wygrali Lunatycy, a chwilę później Nowiny schodziły z boiska z kolejnym setem na koncie. Tie-break zakończył się zwycięstwem Lunatyków – 15:13.

O kolejne punkty w ostatnim niedzielnym meczu walczyli liderzy – sm-foto.pl AiR Team z siatkarzami MUKS Jedynką Baborów. Spotkanie bardzo nerwowo zaczęli amatorzy z Baborowa, a siatkarze z Pszowa spokojnie grali swoje. Drugą partię spokojniej zaczęli gracze Jedynki i pokonali liderów 25:20, jednak sił starczyło tylko na wygranie jednej partii. AiR Team zakończył mecz bez straty punktów.

14 kolejkę JP Telebim RLPS siatkarze rozegrają już za tydzień 03.03 – zapraszamy do sal G3 i SP 18.

Odra Racibórz – VT Racibórz 2:3 (27:25, 25:22, 17:25, 19:25, 13:15)
Enter El-Bis Instal – JP Telebim 13 3:0 (25:14, 25:19, 25:17)
Omerta – Złotnik Chrzanowski 3:1 (25:19, 22:25, 25:17, 25:21)
Nowiny.pl – Lunatycy 2:3 (21:25, 25:20, 17:25, 25:22, 13:15)
sm-foto.pl AiR Team - MUKS Jedynka Baborów  3:1 (25:21, 20:25, 25:19, 25:20)