Sobota, 1 czerwca 2024

imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

Kolejna interwencja pogotowia na boisku w Ocicach

08.09.2011 10:45 | 15 komentarzy | kozz

Podczas pucharowego meczu Rafako i Ocic Racibórz groźnej kontuzji nabawił się zawodnik Rafako - Tomasz Wojciechowski. Po przezieniu zawodnika do szpitala stwierdzono złamanie kości piszczelowej w dwóch miejscach.

Całe zdarzenie miało miejsce w meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz. - Była 7. minuta kiedy Tomek chcą wybić piłkę trafił w nogę przeciwnika. Nasz zawodnik nie umiał ruszyć nogą, przyjechała karetka i zabrała go do szpitala, tam stwierdzono złamanie kości pod kolanem i nad kostką - poinformował Wojciech Grabiniok, trener KS Rafako. Wojciechowski ma pecha, bo nie dawno wrócił na boisko po dłuższej przerwie. - Trenował teraz z nami przez 3 tygodnie, bo wcześniej przez dwa miesiące miał problemy zdrowotne. Niestety kontuzje prześladują nas w tym sezonie - zakończył trener Grabiniok. Mecz zakończył się zwycięstwem Ocic 2:0.