Czwartek, 16 maja 2024

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Rezerwy ROW-u jak pierwszy zespół

10.06.2019 22:17 | 0 komentarzy | rafbl

Rezerwy rybnickiego ROW-u podobnie jak pierwszy zespół przegrały w weekend ligowe spotkanie 2:3. Mecz w Tychach z miejscową Polonia rozegrany został w ramach przedostatniej kolejki grupy śląskiej III Ligi.

W początkowej fazie spotkania na boisku działo się niewiele. Dopiero w 28. minucie pierwszą bramkę dla gospodyń zdobyła Noemi Dziekan. Minutę przed przerwą prowadzenie miejscowych podwyższyła Zofia Szeja ustalając wynik do przerwy na 2:0. Po przerwie swojego drugiego pola w spotkaniu zdobyła Dziekan. W 73. minucie honorową bramkę dla rybniczanek zdobyła Aleksandra Kowalczyk, a trzy minuty później kontaktowego gola strzeliła Michalina Goc. Więcej bramek nie padło i tyszanki zdołały dowieźć zwycięstwo do końca.

Rybniczanki na kolejkę przed końcem sezonu zajmują w ligowej tabeli trzecie miejsce. W ostatnim meczu podejmą na własnym stadionie wicelidera - rezerwy ekstraklasowych Czarnych Sosnowiec.

KKS Polonia Tychy - TS ROW II Rybnik 3:2 (2:0)

Bramki: Noemi Dziekan 28., 53., Zofia Szeja 44. - Aleksandra Kowalczyk 73., Michalina Goc 76.

Polonia: Joanna Grzesica - Sara Nowotarska (41. Patrycja Kielesz), Agata Grabiec, Zofia Szeja, Noemi Dziekan, Weronika Bolek, Klaudia Jarczak, Nikola Palowska, Paulina Rybacka (41. Klaudia Bargieła), Marta Kotlarz, Agata Latusek (55. Nikola Kurtok)

TS: Aleksandra Kowalczyk, Laura Kozielska, Michalina Goc, Wiktoria Kask, Natalia Sokół, Julia Krzyżok, Agnieszka Krzyżok, Wiktoria Błatoń, Luiza Kozielska, Sabina Nowosielska, Julia Wywrot