Sobota, 1 czerwca 2024

imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

Emocje do samego końca. Remis rezerw ROW-u z Jednością Przyszowice [ZDJĘCIA]

16.09.2018 12:48 | 0 komentarzy | dud, kozz

W meczu 7. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej rezerwy ROW-u Rybnik zremisowały z Jednością 32 Przyszowice.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem z delikatnym wskazaniem dla przyszowickiej Jedności.

W pierwszych minutach drugiej połowy lepiej prezentowali się gospodarze, ale to Maciej Kiełtyka w 55. minucie przechwycił piłkę i poszedł w sytuacji sam na sam z bramkarzem ROW-u. Jedność prowadziła 1:0. Pięć minut później sędzia ku niezadowoleniu zawodników Przyszłości dopatrzył się faulu w polu karnym, a do remisu z jedenastki doprowadził Krystian Kujawa.

W 82. minucie zawodnik ROW-u znalazł sie w dobrej sytuacji do wykończenia akcji i zostal sfaulowany. Po tej sytuacji Jedność kończyła mecz w dziesiątkę. ROW w końcówce miał kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, jednak piłka nie wpadła do siatki gości. W 88. minucie Kujawa otrzymał drugą żółtą kartkę i siły się wyrównały.

Cały mecz stał na bardzo dobrym poziomie piłkarskim.

ROW II Rybnik - Jedność 32 Przyszowice 1:1 (0:0)