środa, 24 lipca 2024

imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:
Pewnie są osoby, które czekają na moją opinię, jako Bernysia, ale niestety zawiodę Was i napiszę jaka jest moja opinia. Mecz wyglądał całkiem dobrze, jeśli chodzi o ogół elementów, zarówno u Nas, jak i u przeciwników i co ciekawsze rozgrywający bardzo fajnie, poprawnie prowadził grę i ku mojemu zdumieniu dużo grał Władarzem i tu za całą grą rozgrywającego / rozgrywających należą się brawa (bo i drugi rozgrywający wchodząc grał dobrze). Czym przegraliśmy? Przyglądając się całemu meczowi przegraliśmy i tu każdy powinien się zgodzić przyjęciem. No więc jak ono wyglądało - wiele piłek było dogranych za siatkę, ale to może się zdarzyć jak ktoś za bardzo chcę, były też piłki niedograne, ale to też przy mocnej zagrywce 2óch zawodników z Opola może się zdarzyć. Ale koniec końców, gdzie nadchodzI najważniejszy set, o wszystko i jeden z przyjmujących, Lipiec, który być może przez wybity na początku palec był cieniem samego siebie, nie wiadomo przez co ale zaczyna 5 set od teraz już nie pamiętam ale 3-4 przyjęć takich, że nia się tej akcji zakończyć atakiem, a trener nie robi nic, mając na zmianę 2óch przyjmujących, mimo, że na wszystkie elementy mogło to wpłynąć tylko lepiej, bo Lipiec jak już mówiłem ragrał dziś dno.. coś tu nie gra. I patrząc na przebieg ostanich 5-6 meczy, ktoś tu chyba nie chciał wygrać. Pozdrawiam i do następnego sezonu. :)

Napisany przez ~Poldek, 03.03.2012 21:27

W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.
Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.145.66.215 / ec2-3-145-66-215.us-east-2.compute.amazonaws.com
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)