Trzecia z rzędu porażka SWD Wodzisław Śląski

03.11.2020 00:00 sub

W 10. kolejce I ligi kobiet SWD Wodzisław Śląski przegrał na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska 1:2. Spotkanie w Środzie Wielkopolskiej lepiej rozpoczęły gospodynie. Alicja Bzowska już po niespełna dziesięciu minutach gry musiała wyciągać piłkę z siatki po strzale Katarzyny Ciesiółki. Mimo prób wodzisławianki nie zdobyły do przerwy kontaktowego gola. W 65. minucie spotkania Ciesiółka zdobyła drugą bramkę dla swojej drużyny. Piłkarki z Wodzisławia Śląskiego odpowiedziały w 81. minucie gry, a na listę strzelczyń wpisała się Julia Piętakiewicz. Więcej goli w tym spotkaniu nie padło i zespół SWD przegrał trzeci mecz z rzędu, a czwarty w tym sezonie.

Po dziesięciu ligowym spotkaniach podopieczne trenera Wojciecha Glenca zajmują 7. miejsce w tabeli pierwszoligowych rozgrywek. Za tydzień SWD rozegra ostatni mecz rundy jesiennej. Wodzisławianki na własnym boisku podejmować będą drużynę UKS 3 Staszkówka Jelna. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 8 listopada o godzinie 12:00.OlaN

• Numer: 44 (1041)
  • Data wydania: 03.11.20