Czarni rozbili Gaszowice

27.10.2020 00:00 sub

Aż 9:1 drużyna Czarnych Gorzyce pokonała Dąb Gaszowice w meczu, który został rozegrany na boisku w Łukowie.

Już w pierwszych 20 minutach meczu padły aż 4 gole. Najpierw w 6. minucie Czarnych na prowadzenie wyprowadził Kamil Kucharski, uderzając w okienko bramki Gaszowic. 4 minuty później Tomasz Kukla wykorzystał główką dośrodkowanie z rzutu rożnego. Chwilę później kontaktowego gola zdobył Przemysław Stebel, uderzając nie do obrony z dystansu. W 19. minucie ponownie dał o sobie znać Kucharski, który znów pięknie uderzył w okienko. Na kolejnego gola trzeba było czekać całe 12 minut. Goście wyprowadzili skuteczną kontrę, którą sfinalizował Mateusz Szuścik. Przed przerwą Czarni zdobyli jeszcze kolejne dwa gole: najpierw strzałem zza pola karnego gospodarzy skarcił Dawid Bober, a tuż przed przerwą klasycznego hattricka zaliczył Kucharski, uderzając pod poprzeczkę. Ledwo rozpoczęła się druga połowa, a znów padł kolejny gol dla gości. Tym razem na listę strzelców wpisał się Krzysztof Warło. Dzieła zniszczenia dokonali w kolejnych minutach Kamil Benauer i Mateusz Szuścik.(art)

• Numer: 43 (1040)
  • Data wydania: 27.10.20