Bramkarz trafił na wagę remisu

27.10.2020 00:00 sub

Gwiazda Skrzyszów zremisowała 2:2 z Rymerem Rybnik. Gospodarze gola, który dał im punkt zdobyli w doliczonym czasie gry, a jego autorem był… bramkarz Gwiazdy Szymon Wątroba.

Od początku mecz ten lepiej układał się dla drużyny Rymera, która do przerwy zasłużenie prowadziła dwoma bramkami. Najpierw do bramki Gwiazdy trafił Marcin Bober, a podwyższył Mateusz Marcol. W przerwie trener Gwiazdy dokonał aż trzech zmian, ale to goście w drugiej połowie mieli kolejne okazje do podwyższenia wyniku – piłka obiła m.in. słupek i poprzeczkę. Ale jak się nie wykorzystuje, to się traci. Tak było i tym razem, bo w 83. minucie kontaktowego gola zdobył rezerwowy Grzegorz Porwoł, który na boisku pojawił się 10 minut wcześniej. Bramka wprowadziła sporo zdenerwowania w szeregach gości, ale wydawało się, że dowiozą wygraną do końca. Aż przyszła 93. minuta meczu. Gwiazda wykonywała rzut wolny. Do pola karnego gości pobiegł bramkarz drużyny gospodarzy, Szymon Wątroba. Wysoki golkiper znalazł się w dobrym miejscu i skierował piłkę do siatki, doprowadzając do remisu, zaś arbiter spotkania chwilę później odgwizdał koniec meczu!(art)

• Numer: 43 (1040)
  • Data wydania: 27.10.20