imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Odra wygrała w Jasienicy

29.10.2019 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – IV liga

Piłkarze Roberta Tkocza z każdym meczem pokazują się z coraz lepszej strony. Po przegranych, ale z dobrą grą, derbach z Odrą Wodzisław, tym razem sięgnęli po komplet punktów w Jasienicy, gdzie ograli Drzewiarza 2:0.

Młodzi zawodnicy jakich prowadzi Robert Tkocz robią postępy. W meczu w Jasienicy Odra Centrum objęła prowadzenie w 28. minucie spotkania. Gola zdobył 17-letni Kacper Skrenik. Drugiego gola zespół z Wodzisławia strzelił w drugiej połowie. Tym razem piłkę do bramki posłał 19-letni Mateusz Danieluk.

Po serii porażek młoda drużyna MKP zaczyna coraz śmielej prezentować się zwłaszcza w meczach wyjazdowych. Na cztery dotychczasowe zwycięstwa - trzy odniosła właśnie w delegacji. Zespół trenera Tkocza ma na koncie 12 punktów i wciąż plasuje się tylko na trzecim miejscu od końca, ale jeśli forma będzie wzrastała to jeszcze do końca rundy jesiennej będzie można myśleć o awansie nawet w strefę środkową tabeli IV ligi.(kozz)

• Numer: 44 (988)
  • Data wydania: 29.10.19