Lewandowski zrzucił Odrę z fotela lidera

24.10.2017 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – IV liga

Odra Centrum doznała czwartej już porażki w tym sezonie. Ekipie Czańca uległa na własnym stadionie 1:2.

Gospodarze objęli prowadzenie w 27. minucie po tym jak Łukasz Reinhard precyzyjnym strzałem wykończył podanie Mateusza Sitnika. W odpowiedzi groźnie główkował Karol Lewandowski, ale dobrą interwencją popisał się Mateusz Kuhn. Po zmianie stron, jaki pierwsi dogodną sytuację stworzyli piłkarze Odry, ale uderzenie Marcina Ośliźloka zatrzymał bramkarz gości. W 57. minucie bierną postawę obrońców Odry wykorzystał Bartłomiej Borak i na tablicy widniał remisowy rezultat. Nie na długo, bo już dwie minuty później goście wyprowadzili akcję lewą flanką, zakończona płaskim podaniem do Lewandowskiego, który tym razem nie miał problemów z pokonaniem Kuhna. Odra odpowiedziała golem po rzucie rożnym, ale sędzia go nie uznał. Później goście mogli jeszcze podwyższyć wynik meczu, ale Kuhn wygrał pojedynek jeden na jeden z zawodnikiem Czańca.

Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i Odra znów musiała pożegnać się z fotelem lidera. Jak na drużynę z aspiracjami, ekipie Bartłomieja Sochy zbyt często przydarzają się wpadki. 4 porażki w 10 meczach mówią same za siebie. (art)

Odra Centrum Wodz. Śl. 1:2 LKS Czaniec

Bramki: Reinhard (27.) - Borak (57.), Lewandowski (59.)

Odra: Kuhn, Lukoszek, Bugdoł, Malinowski, Stachurski, Cichy (65. Gabrysiak), Reinhard, Sikorski, Ośliźlok, Zieliński (70. Cerkowniak), Sitnik. Trener: Bartłomiej Socha.

Czaniec: Majda, Borak, Palarczyk (68. Grabski), Jurczak, Żak, P. Kozioł (7. T. Kozioł), Lewandowski (76. Wilczek), Kaczmarczyk, Nazdryn-Platnitski (88. Zaremba), Świerczyński, Waligóra. Trener: Maciej Żak.

• Numer: 43 (884)
  • Data wydania: 24.10.17