imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

Odra Centrum podniosła się po porażce

29.08.2017 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – IV liga

MKP Odra Centrum pokonało na wyjeździe 2:1 GKS Wieprz Radziechowy, po tym jak przed tygodniem uległa Wilkom z Wilczy.

Już w 3. minucie Łukasz Reinhard mocnym i pewnym trafieniem wykończył koronkową akcję całego zespołu. Siedem minut później Bartłomiej Sikorski z rzutu karnego zdobył drugiego gola. Wodzisławianie mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku, ale zawodziła skuteczność. Co zemściło się po przerwie, kiedy w 64. minucie gospodarze zdobyli gola kontaktowego po rzucie rożnym. Ostatecznie wynik meczu nie uległ już zmianie, choć dobrą okazję do podwyższenia dla Odry Centrum miał Marcin Ośliźlok, który jednak nie trafił z trzech metrów do pustej bramki.(art)

GKS Wieprz Radziechowy 1:2 MKP Odra Centrum

Bramka: Dudka (64.) - Reinhard (3.), Sikorski (10. k)

Odra Centrum: Kuhn, Stachurski, Malinowski, Lukoszek, Krupiński, Reinhard, Cerkowniak, Cichy, Sikorski (85. Nepelski), Sitnik (75. Ośliźlok), Panic (65. Zieliński). Trener Bartłomiej Socha.

• Numer: 35 (876)
  • Data wydania: 29.08.17