Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Teresa Glenc otwarła biuro poselskie

02.02.2016 00:00 red

WODZISŁAW ŚLĄSKI

Posłanka PiS otwarła swoje biuro 22 stycznia. Mieści się przy ulicy Targowej 11. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele samorządów, w tym wójt Gorzyc Daniel Jakubczyk i starosta wodzisławski Tadeusz Skatuła, posłowie Grzegorz Matusiak i Czesław Sobierajski, także poseł ruchu Kukiz’15 Krzysztof Sitarski, senator Adam Gawęda, komendant powiatowy policji Krzysztof Justyński, funkcjonariusze powiatowej straży pożarnej. Był też wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.

- Jestem otwarta na współpracę z wieloma środowiskami, organizacjami oraz wszystkimi ludźmi dobrej woli. W tym biurze będę realizowała moje wyborcze zobowiązania społeczne z kampanii. Hasło „Z Wami i dla Was” nie było stworzone tylko na potrzeby kampanii. Ono jest wciąż aktualne, a teraz po wygranych wyborach możliwe do realizacji. Zarówno ja, jak i moi współpracownicy, będziemy z uwagą i wielką troską wsłuchiwać się w wasze sprawy i problemy, szukając zawsze najlepszych rozwiązań. We wszystkich działaniach będzie przyświecał nam jeden zasadniczy cel - dobro naszej ojczyzny, której na imię Polska – powiedziała posłanka.

(tora)

  • Numer: 5 (794)
  • Data wydania: 02.02.16
Czytaj e-gazetę