imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Zorza bez szans w potyczce z akademiczkami z Gliwic

10.12.2013 00:00 red

SIATKÓWKA – II liga kobiet

Zorza Wodzisław przegrała 0:3 wyjazdowe spotkanie 12 kolejki II ligi kobiet z KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice.

Pierwsza partia  o dominacja gospodyń od początku do końca seta – wodzisławianki ugrały raptem 13 punktów. Lepiej zaczęły partię nr 2, którą rozpoczęły od dwupunktowego prowadzenia. Później wszystko wróciło do stanu z pierwszego seta. Z tym, że do pewnego momentu Zorza utrzymywała bliski kontakt. Przy stanie 12:11 gospodynie włączy jednak drugi bieg i odjechały Zorzy definitywnie, wygrywając seta do 16.  W trzeciej partii gliwiczanki prowadziły już 11:6, ale Zorzy udało się doprowadzić do remisu 11:11. Niestety w kolejnych minutach gospodynie uzyskały kilkupunktową przewagę, której nie wypuściły już do końca i wygrały spotkanie w trzech setach. Mimo porażki Zorza utrzymała 8. pozycję w ligowej tabeli.

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice – MKS Zorza Wodzisław 3:0
(25:13, 25:16, 25:20)

• Numer: 50 (683)
  • Data wydania: 10.12.13