imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Kadetki przypieczętowały awans

10.12.2013 00:00 red

SIATKÓWKA – Rozgrywki Mistrzostw Śląska kadetek

Mimo iż awans do półfinałów Mistrzostw Śląska kadetki Zorzy Wodzisław miały już zapewniony, to w Bielsku chciały potwierdzić swoją supremację w grupie. I udało się, bo pewnie pokonały BKS Aluprof 3:1

W pierwszych dwóch setach podopieczne trenera Mariusza Lechowicza zagrały podobnie -  wychodziły na prowadzenie kilkoma punktami, z tym że w drugiej partii dały się dogonić i seta rozstrzygnęły dopiero na przewagi. W trzeciej  partii role się odwróciły i bielszczanki rozgromiły wodzisławianki 25:9. W secie czwartym Zorza nie została jednak dłużna i pozbawiła złudzeń rywalki, wygrywając seta 25:20 i cały mecz 3:1.

Siatkarki Zorzy  jak na razie nie przegrały jeszcze meczu i pierwsze miejsce w grupie ćwierćfinałowej zapewniły sobie jeszcze przed rozegraniem ostatniej kolejki spotkań. Miejmy nadzieję, że dobrą passę wodzisławianki podtrzymają 11 grudnia o godz. 17.00, kiedy w hali Zespołu Szkół nr 3 w Wodzisławiu zmierzą się z MOSiR Polonia Łaziska Górne.

BKS Aluprof Bielsko-Biała – MKS Zorza Wodzisław 1:3
(19:25, 24:26, 25:9, 10:25)

• Numer: 50 (683)
  • Data wydania: 10.12.13