imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

Starcie Naprzodów dla Czyżowic

27.08.2013 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa

Naprzód Czyżowice w IV kolejce klasy okręgowej odniósł drugie zwycięstwo na własnym boisku, pokonując 2:0 Naprzód Zawada.

Pierwszego gola dla gospodarzy już w 12. minucie spotkania zdobył Rafał Mandera, który mocnym strzałem pokonał bramkarza przyjezdnych i tym samym dał prowadzenie Czyżowicom. Na 2:0 w 81. minucie podwyższył Sebastian Buko. Zawada po drugim przegranym meczu oraz dwóch remisach znajduje się na 14. miejscu w tabeli. Natomiast Czyżowice osadziły się w połowie stawki na miejscu 8. z 6 punktami.