Wtorek, 7 maja 2024

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

Komputerowe odkrycia podsumowane

20.12.2011 00:00 red

RYDUŁTOWY Setka kursantów w wieku 50+ spotkała się 14 grudnia w Oratorium św. Józefa na podsumowaniu projektu szkoleń komputerowych „Kulturalnych odkryć w sieci ciąg dalszy”.

Razem z nimi w spotkaniu wzięli udział Andrzej Wójcik, prowadzący zajęcia z kursantami, Lucjan Szwan, przewodniczący rady miasta i Henryk Hajduk, zastępca burmistrza. Uczestnicy dostali certyfikaty zaliczenia kursu, torby z nadrukiem logotypów stowarzyszenia Moje Miasto i Miasta Rydułtowy a także myszki do komputera. – Zebrani na spotkaniu zobaczyli również moją prezentację podsumowującą projekt, występ artystyczny przygotowany przez grupę harcerzy Hufca Rydułtowy a także atrakcję wieczoru – trio flecistek ze Szkoły Muzycznej w Jastrzębiu, które zdobyło niedawno pierwszą nagrodę na przeglądzie muzyków i orkiestr w Brukseli – mówi Marek Wystyrk, prezes Stowarzyszenia Moje Miasto, które zorganizowało kurs przy wsparciu urzędu miasta.

Była to kolejna edycja warsztatów komputerowych dla dojrzałych wiekowo mieszkańców Rydułtów. Osoby poznawały tajniki poruszania się w internecie.

(tora)

  • Numer: 51/52 (580/581)
  • Data wydania: 20.12.11