Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

RSS

Zrobił stronę, myśli o filmie

04.10.2011 00:00 red

GORZYCE – Twórca strony internetowej Rogowa wie na co przeznaczy konkursową nagrodę

Na ostatniej sesji rady gminy Gorzyce, radni podziękowali Marcinowi Szczyrbie z Rogowa, który jest autorem strony internetowej www.rogow.pl. Witryna ta zdobyła drugie miejsce w konkursie „Najlepsza strona internetowa” województwa śląskiego. – Strona działa już od 8 lat. W jej prowadzeniu pomagają mi mieszkańcy Rogowa. Czasem zdarza się, że ich zapał jest nieco słomiany, ale za każdym razem jakoś udaje mi się ich zdopingować do tego by napisali jakiś artykuł czy newsa – mówi z przymrużeniem oka Marcin Szczyrba, który za drugie miejsce otrzymał od organizatora konkursu okazały puchar. Poza tym administrator strony otrzymał również nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. zł. – Za te pieniądze powstanie film o Rogowie. Myślę, że pod koniec roku będzie gotowy – mówi pan Marcin.

Wyróżnienie w tej samej kategorii otrzymała witryna internetowa www.skrbensko.republika.pl . Jej administratorami są panowie Henryk Klyszcz i Jan Sporysz.

(art)

  • Numer: 40 (569)
  • Data wydania: 04.10.11