Porażka Olimpii w Wodzisławiu

11.01.2011 00:00 art
W zaległym spotkaniu młodziczki starsze Olimpii Wodzisław nie sprostały we własnej hali drużynie MOSM-u Bytom.

Do przerwy nieco więcej powodów do zadowolenia miały wodzisławianki, które mecz rozpoczęły od przegranej kwarty. Na przerwę po drugiej kwarcie zeszły jednak z jednopunktowym prowadzeniem. Niestety w drugiej części meczu to bytomianki zagrały skuteczniej i mecz zakończył się porażką Olimpii 61:66 (10:13, 22:18, 17:20, 12:15).

Punkty dla Olimpii zdobywały: Martyna Antończyk 2, Wioletta Walocha 0, Karolina Walocha 0, Patrycja Tatarczyk 11, Anita Przewoźnik 8, Monika  Kałuża 16, Aleksandra Piechaczek 8, Wiktoria Tarutin 0, Angelika Mika 7, Patrycja Mika 9, Martyna Grzegorzek 0, Aleksandra Fryc 0.

Obecnie młodziczki starsze zajmują w tabeli przedostatnie 6 miejsce.

• Numer: 2 (531)
  • Data wydania: 11.01.11