Wtorek, 30 lipca 2024

imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

RSS

Postanowienia noworoczne

04.01.2011 00:00 red

Lesław Śledziewski, 61 lat, Wodzisław
Z noworocznymi postanowieniami w życiu bywa różnie. Większość z nich jest tylko pobożnym życzeniem. Mimo to sądzę, że zawsze warto mierzyć wysoko i stawiać sobie jakieś cele. W tym roku postanawiam zadbać o swoje zdrowie. Więcej czasu poświęcić na spacery i wszystko, co dobrze wpływa na serce. I obiecuję na przechadzki zabierać swoją żonę. Czas pokaże, czy uda się je zrealizować.

Magda Szymaniec, 26 lat, Połomia
Owszem, co roku stawiam sobie jakieś nowe cele. Ale przyznam, że trudno mi je wykonać w stu procentach. Zwykle nic sensownego z nich nie wychodzi. W tym nadchodzącym roku zakładam, że bardziej będę dbała o siebie. Zacznę prowadzić zdrowy tryb życia, częściej będę zaglądać na basen. I jeszcze bardziej chcę zarażać uśmiechem wszystkich dookoła.

Marta Wićko, 21 lat, Wodzisław
Każda okazja do pracy nad sobą jest dobra. Początek nowego roku także. Będę starała się być lepszym człowiekiem, lepiej odnosić się do innych. Zamierzam coś osiągnąć w najbliższym czasie i nie popełniać błędów. Każde postanowienie powinniśmy wypełniać w ciągu całego roku i nie poddawać się, gdy coś pójdzie nie tak. Pracować trzeba nieustannie, bo tylko tak można osiągnąć upragniony cel.

Marzena Kucza-Rączka, 30 lat, Wodzisław
Niestety należę do osób, które nie zawsze zrealizują coś, co postanowią, dlatego oszczędzam sobie takich noworocznych obietnic. Muszę przyznać, że mam słomiany zapał. Podejrzewam, że jak ktoś jest uparty z natury, to łatwiej jest mu wywiązać się z obietnic. Mnie takiego uporu zdecydowanie brakuje. Mimo to uważam, że początek roku jest dobrą okazją na zmiany. Warto właśnie wtedy zacząć coś nowego w życiu.

  • Numer: 1 (530)
  • Data wydania: 04.01.11