Strzelec gromi w futsalu

24.11.2009 00:00
Drużyna Pizzeria Luciano Strzelec Gorzyczki niepokonana w II lidze futsalu.
Wracająca po roku przerwy do rozgrywek ekipa Strzelca rozegrała do tej pory 5 spotkań ligowych i nie znalazła jeszcze rywala, który byłby w stanie ugrać z nią choćby punkt. W ostatniej V kolejce pokonała na wyjeździe ostatnią ekipę ligi GSF Gliwice 5:1. Już na samym początku po kombinacyjnie rozegranym rzucie rożnym goście objęli prowadzenie. Wydawało się, że kolejne bramki będą tylko kwestią czasu, ale drugiego gola ekipa z Gorzyczek zdobyła dopiero w ostatniej minucie I części spotkania. W drugiej połowie spotkanie miało dość wyrównany przebieg, ale w najważniejszych momentach dała o sobie znać przewaga w doświadczeniu drużyny Strzelca. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Gorzyczek. Bramki zdobyli Adam Jachimowicz 2, Rafał Pokorny, Adam Procek i Paweł Kulczyk.

Po 5 kolejkach Pizzeria Luciano Strzelec Gorzyczki z 15 punktami na koncie zajmuje 1 miejsce w ligowej tabeli. Do tej pory drużyna strzeliła rywalom aż 39 bramek, tracąc przy tym 13 goli.

• Numer: 47 (472)
  • Data wydania: 24.11.09