Niespodziewany sukces Agnieszki

05.05.2009 00:00
Bardzo dobre wyniki wodzisławskich tancerzy na turnieju w Czechach

Turniej Palas Dance Cup” odbył się 2 maja w czeskim mieście Šenově. Na parkiecie oprócz gospodarzy zaprezentowali się zawodnicy z Polski, Słowacji i Ukrainy. Wodzisławski “Miraż” zaprezentował 8 choreografii. Zarówno duety jak I soliści przebrnęli przez eliminacje i znalazły się w finałach. Ewenementem były aż 3 choreografie “Mirażu” w finale solo juniorek. Na szczególną  uwagę zasługuje wysokie 3 miejsce Agnieszki Woś, dla której był to pierwszy w życiu start na turnieju tanecznym oraz 1 miejsce i tytuł “Abslutnego Zwycięzcy” dla Karola Mentala. Drugie miejsce wśród solistów (juinoorzy) zdobyła Martyna Musiolik, trezcie Adrianna Sosna, a piąte Aleksandra Skrobacz. Ponadto duet Aleksandra Skrobacz - Aneta Ferens zdobył brązowy medal. Dobrze zaprezentowali się także sesniorzy. W występie solowym zwyciężyła Jagoda Bojarczuk, natomiast duet Aleksandra Sosna - Adrianna Sosna wywalczył 3 miejsce.