Grali o puchar burmistrza

24.03.2009 00:00
W Radlinie rywalizowało 30 pingpongistów. Klasę pokazali Bogusław Balawajder, Marcin Święcicki oraz Jacek Balawajder.

W minioną niedzielę 22 marca w Domu Sportu w Radlinie odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Radlin. Na zawody, które są już tradycją, przyjechało 30 zawodników z całego powiatu.
 Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych.
 W kategorii do 30 lat I miejsce zajął Szymon Święcicki, który pokonał Mateusza Lasotę. III miejsce zajął Marcin Święcicki. W kategorii od 31 do 55 lat I miejsce zajął Jacek Balawajder, II miejsce Bogusław Balawajder, a III Dariusz Kubin. W kategorii oldbojów czyli powyżej 55 lat, najlepiej spisał się Wojciech Kaptur. Kolejne stopnie podium zajęli Andrzej Matczak oraz Zbigniew Kołodziejski. W kategorii open klasą błysnął zdobywca II miejsca z kategorii 31-55 lat Bogusław Balawejder, który nie dał szans najmłodszemu zwycięzcy Marcinowi Święcickiemu. Na III miejscu uplasował się Jacek Balawajder. (art)

• Numer: 12 (477)
  • Data wydania: 24.03.09