Biegacze ciągle w czołówce

18.11.2008 00:00
Dobre starty weteranów wodzisławskiego Stowarzyszenia Forma

Wodzisławianie zajmują czołowe miejsca w biegach przełajowych na terenie całego Śląska. 8 listopada w Ustroniu bardzo wysokie 2. miejsce zajął Janusz Magiera, który startował w kategorii wiekowej 40-latków na dystansie 10 kilometrów. Dzień później w Węgierskiej Górce, w bardzo trudnym, górskim biegu na dystansie 18 kilometrów, nasi reprezentanci zdobyli dwa miejsca medalowe. Adam Koloska w kategorii 40-latków zajął 2. miejsce, a prezes Formy Zbigniew Marszałkowski w 50-latkach uplasował się na 3 miejscu.
 Coraz zimniejsze dni nie odstraszają wodzisławskich biegaczy, którzy w listopadzie i grudniu mają niezwykle napięty harmonogram. Przed nimi m.in. biegi na orientację w Graczach, Rybnicki Bieg Barbórkowy, a 13 grudnia Ośrodku Wodnym Balaton w Wodzisławiu odbędą się zawody w biegach na orientację organizowane przez Formę Wodzisław, Jedynkę Jastrzębie Zdrój oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu.