Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Nie poddamy się, gramy dalej

16.09.2008 00:00
Trampkarze starsi z Lubomi ulegli zawodnikom z Raciborza. Wynik 23:0.
Młodzi zawodnicy z Raciborza w meczu, który odbył się 13 września, potraktowali przeciwników z Lubomi bardzo poważnie, czego odzwierciedleniem była wysoka wygrana. Pod koniec regulaminowego czasu gry, unici zgromadzili na swoim koncie, aż 23 bramki, nie pozwalając swoim przeciwnikom na strzelenie nawet jednego gola.
 – Niestety ciężko nam jest nawiązać walkę z Unią, ponieważ mamy duże braki w składzie – mówi Rafał Ochojski, trener młodych zawodników z Lubomi. – Na wioskach ciężko jest zebrać stały skład z jednego rocznika. W dzisiejszym meczu jak to bywa w lidze trampkarzy starszych, w mojej drużynie powinni grać piłkarze z rocznika ‘94 lub ’95. Ja tymczasem dysponuję w składzie jedynie dwoma takimi zawodnikami, a cała ekipa składa się z młodziutkich graczy z rocznika ’97. Myślę jednak, że z każdym meczem będzie coraz lepiej i tak duża przegrana w przyszłości nam się już nie powtórzy – dodaje trener, któremu trudno było skompletować drużynę. Nie dysponował ani jednym zawodnikiem rezerwowym. 
 (asr)
  • Numer: 38, (450)
  • Data wydania: 16.09.08