Strażacy grali w ping–ponga

22.01.2008 00:00
Turniej tenisa stołowego Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Turniej tenisa stołowego Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Dawid Skupień i Tomasz Bandzarewicz wygrali turniej tenisa stołowego Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Prezydenta Wodzisławia Mieczysława Kiecy. Zawody odbyły się w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 w Wodzisławiu, a udział w nich wzięło 18 młodych strażaków z czterech jednostek OSP Wodzisławia Śląskiego. Zawodników podzielono na dwie grupy wiekowe od 12 do 15 lat oraz od 16 do 18 lat. W grupie młodszej niepokonanym okazał się reprezentant gospodarzy turnieju dh Dawid Skupień z MDP OSP Radlin II, który w finale pokonał przedstawiciela jednostki z Kokoszyc dha Marcina Koniecznego. Rewanżem pomiędzy tymi drużynami był drugi finał w grupie starszej, gdzie reprezentant Kokoszyc Tomasz Bandzarewicz pokonał strażaka z OSP Radlin II dh Arkadiusza Węgrzyka.
Organizatorem zawodów był Związek Miejsko–Gminny OSP RP oraz jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Radlin II. Nagrody dla najlepszych wręczyła zastępca prezydenta Wodzisławia Aleksandra Chudzik. Na zdj. tryumfatorzy turnieju wraz z sędzią zawodów. Od lewej stoją: Marcin Szulik, Antonii Szwab – sędzia główny zawodów, Arkadiusz Węgrzyk, Szymon Paździorek i Dawid Skupień.