środa, 26 czerwca 2024

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

RSS

Fotonowinki

13.03.2007 00:00
Dzień dobry, ten maluszek na zdjęciu to ja – Amelia Stacha. Jestem córeczką Anny i Tomasza ze Szczerbic. Urodziłam się 4 marca o godzinie 18.15. Ważyłam wtedy 2200 g i miałam 51 cm długości. Pozdrawiam moją siostrę Marysię. Witajcie, nazywam się Jakub Sobik. Jestem synkiem Iwony i Rafała z Jankowic. Przyszedłem na świat 2 marca o godzinie 11.20. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3400 g i miałem 55 cm długości. Przesyłam buziaki mojej siostrze Monice. Mam na imię Jarek. Jestem synkiem Justyny i Radka Gorausów z Jankowic. Przyszedłem na świat 5 marca o godzinie 7.40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3750 g i miałem 56 cm długości. Nazywam się Judyta Góra. Jestem córeczką Marty i Emila z Jastrzębia. Urodziłam się 4 marca o godzinie 10.35. Ważyłam wtedy 2870 g i miałam 54 cm długości. Hej! Ten maluszek na zdjęciu to ja – Kacper Rduch. Przyszedłem na świat 3 marca o godzinie 6.25. Ważyłem wtedy 2650 g i miałem 53 cm wzrostu. Jestem synkiem Lucyny i Grzegorza Rduchów ze Świerklan. Cześć, to ja – Julia Jenczmionka i moi rodzice Renata i Adam z Rydułtów. Urodziłam się 6 marca o godzinie 10.25. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam i mierzyłam 3560 g 54 cm. Mam na imię Kinga. Jestem córeczką Elwiry i Tomasza Szulców z Wodzisławia. Przyszłam na świat 2 marca o godzinie 17.00. Ważyłam wtedy 3420 g i miałam 54 cm długości. Pozdrawiam moją siostrę Marlenkę. 6 marca powiększyła się nasza rodzina. Wtedy bowiem o godz. 13.00 przyszłam na świat. Ważyłam 4250 g przy długości 60 cm. Rodzice Katarzyna i Sebastian Konieczni postanowili mi dać na imię Wiktoria. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Drugie dziecko Moniki i Adama Krawczyków z Jankowic Rybnickich to właśnie ja, Paweł! Mój tatuś Adam jest zachwycony! Mamusia po raz pierwszy przytuliła mnie 6 marca o godz. 9.50. Po przyjściu na świat ważyłem 3190 g i miałem 54 cm długości. Mam brata Marka. Nazywam się Kubuś Piprek. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 4 marca o godzinie 8.25. Po urodzeniu ważyłem 4150 g i miałem 57 cm długości. Jestem synem Sylwii i Karola. Pozdrawiam mojego brata Bartka. Cześć! Nazywam się Maciuś Smyczek. Moja mama Ewelina przytuliła mnie po raz pierwszy 3 marca o godzinie 6.10. Ważyłem wtedy 3670 g i miałem 61 cm długości. Pozdrawiam mojego tatę Krzysztofa. Mieszkamy w Wodzisławiu. Cześć! Nazywam się Michał Sobik. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 3 marca o godzinie 20.25. Ważyłem wtedy 3550 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Małgorzaty i Adama z Marklowic. Ten maluszek to ja – Oliwia Gremlik. Urodziłam się 4 marca o godzinie 12.05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3150 g i miałam 54 cm długości. Jestem córeczką Anety i Sławomira z Jastrzębia. Ten maluszek to ja – Oliwia Mazelanik. Urodziłam się 6 marca o godzinie 12.40. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3300 g i miałam 53 cm długości. Jestem córeczką Judyty i Kamila z Rydułtów. Cześć, mam na imię Szymon. Urodziłem się 3 marca o godzinie 20.05. Tuż po przyjściu na świat ważyłem 2950 g i miałem 51 cm długości. Jestem synkiem Roksany i Andrzeja Witów z Jankowic. Hej, ten maluszek to ja – Wiktoria Sobala. Urodziłam się 5 marca o godzinie 13.35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3450 g i miałam 55 cm długości. Jestem córeczką Marzeny i Piotra z Wodzislawia. Witajcie, nazywam się Marcin Korobejko. Jestem synkiem Angeliki i Michała z Wodzisławia. Przyszedłem na świat 4 marca o godzinie 21.25. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2820 g i miałem 52 cm długości. Nazywam się Kacper Tekiera. Jestem synkiem Katarzyny i Dariusza z Bełsznicy. Urodziłem się 3 marca o godzinie 22.40. Ważyłem wtedy 3290 g i miałem 54 cm długości. Cześć, to ja – Martyna Górska. Jestem córeczką Renaty i Dariusza z Jastrzębia. Urodziłam się 6 marca o godzinie 19.35. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3300 g, a długość 54 cm. Pozdrawiam moją siostrę Dominikę. Nazywam się Karolina Duda. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 6 marca o godzinie 17.25. Po urodzeniu ważyłam 2960 g i miałam 51 cm długości. Jestem córeczką Małgorzaty i Damiana Dudów z Bluszczowa. Witajcie, nazywam się Arek Grzenia. Jestem synkiem Brygidy i Grzegorza z Rydułtów. Przyszedłem na świat 6 marca o godzinie 17.40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2640 g i miałem 50 cm długości. Hej! Ten maluszek na zdjęciu to ja – Dominika Gostyńska. Przyszłam na świat 6 marca o godzinie 19.20. Ważyłam wtedy 3400 g i miałam 58 cm wzrostu. Jestem córeczką Lili i Grzegorza z Czyżowic. Pozdrawiam mojego brata Radka i siostrę Kornelię. Cześć, mam na imię Oskar. Urodziłem się 7 marca o godzinie 6.20. Tuż po przyjściu na świat ważyłem 4100 g i miałem 57 cm długości. Jestem synkiem Agnieszki i Przemysława Korneckich z Rogowa. Pozdrawiam brata Oliwiera.
  • Numer: 11 (373)
  • Data wydania: 13.03.07